Deník Natálie Tothové

Ano, také letos je nutné věnovat náš čas a pozornost tématům, které se týkají naší společnosti, neboť když v našem osobním a pracovním životě něco nefunguje, může to vyústit v psychické i fyzické problémy, závislosti a v konflikt. Vycházím z toho, že každý Muž chce být respektován a oceňován. Každá Žena potřebuje úctu a cítit se partnerem milovaná. Každý člověk se potřebuje realizovat, rozvíjet a cítit se užitečný. Jako terapeutka se dlouhodobě věnuji tématům mezilidských vztahů a kultivace osobních postojů, názorů a vzorců myšlení, které jsou z větší části bezpochyb převztaté od rodičů, z rodových liní anebo jsou karmického původu. Prazákladní potřebou každého člověka je cítit se milovaný a najít nás sebe. A to je zřejmě ten důvod, proč jsi se dostal/a až sem. 

Připravila jsem pro vás zážitkový inteligentní program plný sebe-uvědomění, interakce, pohybu a zajímavých zadání, které odhalí programy v pozadí vašich vztahů a zároveň pomohou obrousit hrany, aby mohlo přijít hlubší pochopení a správné vyústění k řešení třeba nějakého vašeho osobního problému.

Duše vztahu je program zaměřený na nalezení cesty ven z konfliktu do lásky.

 

Pořádá se dne 20.května v Brně

od 8.30h -19. 30h s názvem DUŠE VZTAHU

- celodenní program o partnerství, vztazích a lásce.

- vhodné pro ženy, muže, páry i jednotlivce od 18ti let

Cena je 2800kč. Záloha je 400kč, doplatek je až na místě.

Rezervace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. V předmětu uveďte, prosím DUŠE VZTAHU. V rezervaci a napište něco málo k tomu, co vás přivádí, jak jste na sobě doposud pracoval/a, kdy jste absolvoval/a kineziologii s odbokem na uvedená témata. Děkuji.

 

Fotogalerie

 

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com