Deník Natálie Tothové

NA ČEM VLASTNĚ STOJÍ ZDRAVÁ SPOLEČNOST a ZDRAVÉ VZTAHY? Stojí na Emoční zralosti jednotlivců. Známe tu krásnou zkratku EQ, že? Není zas tak podstatné, jak vysoké IQ člověk má, když mu vedle toho chybí empatie, citlivost, vnitřní klid a sebereflexe. To je dnes velké téma nejen v ČR a na Slovensku, ale obecně ve světě. Mnozí jsme v roli pozorovatele a zjišťujeme, že věk ani stáří zdaleka nemusí odpovídat emočnímu rozpoložení konkrétního člověka. Někteří dospělí se celoživotně chovají jako děti, teenageři a ani si to neuvědomují. Mají sice spoustu indicií k tomu, aby pochopili, že je u nich v životě něco v nepořádku, ale neumějí tyto indicie správně číst a pracovat s nimi. A právě zde přišlo zavolání- "Předej nástroje, ukaž cestu." Právě takto ~  z vyššího povolání vznikl zážitkový program, který se každý rok vyvíjí jiným a novým směrem a proto pokaždé zasáhne jen to, co je skutečně v daném období jednotlivce i skupiny důležité a přínosné. Každý rok je nutné posílení schopnosti sebereflexe, neboť ta se může s přicházejícími problémy a zkouškami otupovat či ztrácet. Další oblastí k posílení je hledání elegantních řešení pro "neřešitelné problémy", neboť tíha ještě nikomu nic dobrého nepřinesla. Postupně rozšíření vědomí a navýšení emoční zralosti "EQ"  formou zážitkového programu přináší mnoho pochopení a osvobození, což je fajn pro normální život. Takže mým úkolem není vás odlákat z reality někam do jeskyně či do ašrámu, ale pomoci vám lépe zvládat realitu ve hmotě. :-) 

Rozšíření vědomí je běžnému člověku nástrojem i darem v nelehkých životních situacích, ale také v běžném životě.... nejčastěji ve vztazích na pracovišti, v rodině a v partnerství.
Poslední terapie v cyklu Terapií hrou je terapie, která se hodí vždycky zopakovat, protože nabízí mnoho nového a podnětného k zamyšlení.

TRÉNINK EMOČNÍ INTELIGENCE a emočně inteligenční hry na posílení orientace v problémech běžného života

KDY a KDE? 16. června v Brně, od 8.30h do 20h
CENA je 3050 Kč a záloha je 550 Kč, zasílá se předem.

Registrace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Heslo v předmětu: "Trénink"

Těším se na vás, s láskou Natálie*

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com