Diář Spokojené ženy 2018 - Deník Natálie Tothové
Deník Natálie Tothové

VYPRODÁNO, nová limitovaná edice pro rok 2019 bude v prodeji od září 2018

PŘÍBĚH Diáře Spokojené ženy 2018 (zde)

...Jednoho rána, během praktikování Atma Kriya jogy, přišla vize. Viděla jsem malý bílý diář a na přední desce byl vyrytý symbol, který mne magicky přitahoval. Přišlo "nařízení":  "Vytvoř diář pro rok 2018 s energií Šrí Yantry." 

Víte, vždycky jsem věděla, že budu časem něco publikovat, ale nikdy mne nenapadlo, že začnu diářem :-)
Poděkovala jsem Mistrovi za důvěru a pustila jsem se do realizace. O Šrí Yantře jsem věděla dost málo. Tušila jsem, že pokud má být tato posvátná geometrie na diáři pro rok 2018, tak to má svůj hluboký význam, který se včas odkryje. 
Byla jsem trpělivá. Za pár dní se opět projevily vyšší úrovně. Obdržela jsem informaci o pořádání kurzu Šrí Yantry přímo v ašrámu duchovního Mistra - Šrí Swami Vishwanandy. Mé srdce plesalo nad dokonalým načasováním. Tento kurz se pořádá jen zcela výjimečně. Nic mi nestálo v cestě. Vše se v mé pracovní i osobní rovině poskládalo tak, abych se mohla tohoto kurzu zúčastnit spolu s Martinem.

Celý rok si nás Swamiji "připravoval a pracoval na nás". Šrí Yantra je energií samotné Božské Matky. Už samotný pohled na tento symbol pozvedá energii k dosažení toho, čeho chce člověk dosáhnout. Krása...   
Kurz probíhal na posvátné půdě ašrámu Shree Peetha Nilaya a sešli se tam lidé z celého světa. Většinou šlo o oddané zmíněného Mistra, kteří také obdrželi pozvánku. Nebyl to však klasický kurz, jaké jsem doposud běžně absolvovala, přátelé. Energie fyzicky přítomného osvíceného Mistra je nepopsatelná. Všechny ty úrovně, trojúhelníky, kde každý roh a každá linka něco znamená a má svou mantru, svého božského "dozorce", symbol a poselství. A jakoby toho všeho už nebylo dost, energie den ode dne v sále narůstala a získávala čistou vibraci - energii samotné Šrí Yantry - Božské Matky, Mahá Lakšmí. Každý jsme cítil ve svém těle, jak doslova dýchá v každé naší buňce a postupně, hezky systematicky nás po celé tři dny skrze Swamijiho posouvala až do hlubokého pokorného uvědomění, že zasvěcení do těchto Božských energií je skutečný Božský Dar nejen nám, absolventům, ale hlavně celému lidstvu. Čím více jsem se o Šrí Yantře dozvídala, tím hlubší dojetí jsem cítila. Pak přišlo samotné zasvěcení. Swamiji nám do pravého ucha zašeptal překrásnou mantru, která uvedla Šrí Yantru v našem těle do chodu a letmo se nás dotkl. V místnosti bylo ticho, přesto srdce všech přítomných zpívala ten nejkrásnější kirtan, jaký jsem kdy slyšela. Od té chvíle jsem se stala nositelkou energie Božské Matky, zasvěcencem mystického učení a vědění Šrí Yantry. 

Psát o všech darech a schopnostech Šrí Yantry bych mohla několik hodin, neboť v sobě obsahuje celé Stvoření Vesmíru, ráda bych však o NÍ prozradila jen to, co mohu prozradit. Například to, že svého nositele na jeho cestě chrání, vyživuje a pomáhá mu dosáhnout plné seberealizace. To není málo, že? Dále chci zdůraznit, že je to nástroj Božské Matky.
Plní naše přání, proto si dej pozor na to, co si přeješ. Je to nástroj proti negacím, chrání před zlem, strachy a posiluje v člověku dobré vlastnosti a schopnosti. Harmonizuje na všech úrovních. Pokud si tedy přeješ harmonizovat prostor, kde žiješ, spíš a nebo pracuješ, stačí mít tento symbol v místnosti a zacházet s ním s úctou. Však pozor. Tyto schopnosti a dary Ti Šrí Yantra poskytne teprve tehdy, je-li aktivována. Bez aktivace je tato posvátná geometrie pouze krásný obrázek.  
Výše uvedené mystérium a Božské proudy aktivuji v pátek, dne 8. září 2017. Znamená to tedy, že každý Diář Spokojené ženy, všech 333 kusů má aktivní a funkční Šrí Yantru symbol. Tento symbol má skrze 333 Diářů šířit Lásku, Mír, Službu, Ochranu a Spirituální pokrok do světa. Tento pokrok se stane skrze Ženu a její mateřství, partnerství, práci a tvořivost. "Ženy jsou vědomím lidstva, srdcem společnosti", říkají osvícení Mistři.

PŘÍBĚH Diáře Spokojené ženy 2018 PŘÍBĚH Diáře Spokojené ženy 2018

Každá žena, která tento Diář obdrží má moc uzdravit svůj život, odložit svou rodovou i osobní karmu a dojít k vlastnímu naplnění JÁ JSEM. S Diářem získává každá žena, kromě jiných darů také Požehnání Božské Matky.

Přeji každé z vás, aby byl pro vás rok 2018 rokem, který otevře vaše vědomí Božské lásce, moudrosti a vědění.  
S láskou Natálie

Co Diář Spokojené ženy 2018 obsahuje?

 • klasické české a slovenské kalendárium
 • plánovací kalendář
 • lunární symboly včetně doporučení jak v kterém období zacházet s energií
 • astrologické symboly Zodiak
 • každý měsíc je krásně barevně rozlišen, čímž napomáhá k lepší orientaci
 • obsahuje dvě barevné záložky
 • celý diář má nejvyšší zpracování a je vyroben z kvalitního materiálu
 • na titulní straně aktivní symbol Šrí Yantra, její význam popisuji v Příběhu výše
 • uvnitř najdeš předtištěn symbol Šrí yantry, můžeš si ho vybarvit
 • 12 článků a textů, které oddělují jednotlivé měsíce
 • spoustu místa na poznámky, postřehy a zapisování

V článcích se zabývám otázkami z běžného života týkající se například vztahů, mateřství, spirituality, stravování a podobně. Zodpovídám otázky ohledně porodů a jejich dopadů. Vkládám posvátné mantry a modlitbu Světla. 

Pro koho není Diář určen?

pro ženu, která nemá zájem rozšiřovat své vědomí, nemá zájem se nic nového dozvědět a naučit, a nemá zájem o osobní a spirituální rozvoj či růst.

Pro koho je tedy určen Diář Šrí Yantra 2018?

je pro ženu bez omezení věku, která má zájem i nadále růst, rozvíjet se a je ochotná přijmout žehnající sílu Božské Matky, která kromě lásky, něhy, služby, trpělivosti a moudrosti předává ženě také POZNÁNÍ. Ženy musí toto volání následovat, neboť jen tak najdou svou emoční stabilitu, vnitřní klid a sílu a vedle toho také léčivé schopnosti, kterými umíme léčit své rody, svět, naše muže a děti...

Diář Spokojené ženy 2018

Diář 2018 vychází v limitované edici 333 kusů
Cena za jeden Diář spokojené ženy je 680kč / 28 euro
Rozměry Diáře jsou 13,5 x 13 cm. Počet stran 160.

S Diářem získává každá žena, kromě jiných darů, hlavně velkou ochranu před zlem, negacemi, úpadkem, nehodami a neštěstím. 

Máte-li nějaké otázky k Diáři, ptejte se: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Natálie*

Objednávka: Diář Spokojené ženy 2018

Jméno a Příjmení(*)
Prosím vyplňte Vaše jméno a příjmení

Email(*)
Prosím uveďte Vaší e-mail adresu

Mobil
Prosím zadejte číslo

Počet kusů(*)
Prosím uveďte počet kusů

Doručení(*)

prosím zvolte způsob dodání diáře

Adresa - prosím vyplňte při doručení poštou kompletní adresu
Adresa doručení
Prosím vyplňte toto pole

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com