Deník Natálie Tothové

Na podzim pro nás plánuji dvě krásné akce...

Akce 1: Na vaše přání letos pořádám DEN KONSTELACÍ a nazvala jsem jej "Konstelace tří  úrovní", což je velmi podstatná informace. Budeme se totiž na vaše témata dívat z mnohem širší perspektivy, abychom měli komplexnější obraz o tom, co vás trápí nebo zajímá.  Vysvětlíme si spoustu důležitých věcí a předám vám cenné informace, zviditelníme nejrůznější naše pod-osobnosti, které nám komplikují život a budu také zodpovídat vaše dotazy.

Termín je 21.10. místo konání je Brno, adresu přihlášení obdrží emailem.

Zahájení programu je v 9:00h a plánované zakončení je ve 20:00h. 

Cena je 2600kč, z toho se posílá záloha 600kč předem.

Počet míst je omezen. Svou rezervaci zašlete, prosím, na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v předmětu objednávky uveďte heslo: KONSTELACE.

Děkuji za spolupráci a budu se těšit. Natálie* 

--- 

Akce 2: DEN RITUÁLŮ se letos pořádá 18.listopadu v Brně

Zčátek je v 9h a plánované zakončení odhaduji v 19.30h. Vhodné pro muže, ženy, páry, absolventy terapií i úplní nováčci.

Den Rituálů je transformační prožitková akce a cílem je něco krásného a osvobozujícího zažít, setkat se se svými stíny, prohloubit lásku v sobě i ve svém vztahu, odložit vše, co neprospívá a rozšířit své vědomí. Program se, jak známo, poskládá jen pár hodin před zahájením, neboť je vždy skupině na míru. Jestliže se však cítíte být přitahováni už nyní, neváhejte se přihlásit právě teď. Den Rituálů se pořádá již 5tým rokem, pokaždé s jiným programem, v nové sestavě. Vždy je rychle vyprodán.

Těším se na vás i letos, podzim má v sobě cosi mystického. 

Cena je 3003 kč, z toho se předem posílá záloha 503 kč.

Přihlášku zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v předmětu uveďte DEN RITUÁLŮ, děkuji.  

Těším se na vás, přátelé, atmosféra Dne Rituálů je pokaždé jedinečná. S láskou Natálie*

 

 

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com