Deník Natálie Tothové

Cyklus terapií obsahuje 5 po sobě jdoucích celodenních terapií. Je velmi důležité, abyste na žádné terapii nechyběl/a, jelikož jedna terapie navazuje na druhou. Projděte si, prosím, informace "Rozbor a náplň terapií hrou"

V případě, že se nebudete moci zúčastnit v rezervovaném termínu terapie například v Praze, máte možnost projít danou terapii v termínu například v Brně. Jeden den v terapii hrou trvá cca 8-9h, stojí 3050kč. A po každé terapii máte možnost projít výstupní konzultací, která slouží jako podpora a jistota v náročném období po terapiích. Každý své období po terapiích prožívá po svém, je dobré vědět, že jsem tady pro vás, když se potřebujete poradit a nebo něco pochopit.

Na cyklus terapií se hlaste emailem, prosím. Vždy se hlásíte na celý cyklus, vyhovující termíny a město vypište v objednávce do emailu a po mém potvrzení hned přepište do diáře. 

Vaše emailová adresa by měla obsahovat Vaše jméno. Je to z toho důvodu, že mám na emailu přes 20 tis adres a ráda bych v tom měla přehled. :-)

Budou mne zajímat tyto informace - co Vás přivádí, jak jste na sobě doposud pracoval/a a čeho byste chtěl/a terapiemi docílit- Váš Záměr.

To vše na pár řádků, na slohové práce nemám časovou kapacitu. Děkuji za pochopení i za spolupráci.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na vás, rok 2017 je zlatou Bránou nového věku.

Natálie*

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com