Deník Natálie Tothové

Jsem pro vás na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tam můžete posílat své dotazy, rezervace i doporučení. Děkuji

Tato ujednání jsou platná od roku 2015.

Pokud jste se přihlásili na nějakou akci, kterou v rámci projektu nabízím, a obdrželi jste z mé strany email s potvrzením, že jste přijati, tím je mezi námi uzavřena smlouva, čímž potvrzujete, že jste si přečetli veškeré informace v kolonce "Informace a doporučení", souhlasíte s nimi.

Od smlouvy můžete odstoupit na základě emailu nebo smsky. Pokud odstupujete od smlouvy během 14ti dnů od potvrzení o přijetí a zaslal/a jste již zálohu, zálohu vám vracím zpět na váš účet, který mi zašlete spolu s odstupující zprávou v emailu. Děkuji. 

Pokud je váš termín za delší dobu jak 2 měsíce, využijte čas pro přípravu a absolvujte terapie Satori dýchání. Hodně věcí si tam zpracujete, uvolníte minulost a pročistíte své energetické zápisy. Lépe se vám pak budou na terapiích hrou učit nové věci a opouštět staré programy chování a myšlení.

Telefon, který uvádím níže slouží pouze pro klienty, neposílejte ho dál (kamarádům, známým). Slouží pouze pro zasílání Sms. Pro ostatní zájemce jsem pouze na emailu. Vaše Sms musí obsahovat vaše celé jméno.  

778 06 12 12

Před zahájením cyklu terapií je každý zájemce tázán, co jej na terapie přivádí. Jde o to, aby si každý z vás ujasnil záměr, s kterým do terapií jdete. 

Po oboustranném odsouhlasení termínů terapií vás poprosím o zaslání záloh. Pakliže se hlásíte na celý cyklus terapií, zasíláte zálohu v tomto tvaru: 5x 550kč (5 terapií, 550kč za jednu terapii). Pakliže se hlásíte na jednu konkrétní akci, zasíláte zálohu, která je u dané akce vypsána. 

Cyklus terapií obsahuje 5 po sobě jdoucích terapií. Terapie jsou provázány a společně jsou nositelem síly a celistvosti. Pakliže vynecháte jednu z terapií v cyklu (například kvůli nemoci nebo kvůli práci, oslavě), je nutné se přihlásit znovu na celý cyklus terapií, který je už důležité dochodit společně se svou skupinou. Zálohy z původního cyklu vám však propadnou, jelikož za vás do cyklu již nemohu vzít nikoho nového. Pracuji s původní skupinou až do poslední terapie. Prosím vezměte toto na vědomí, a udělejte všechno proto, abyste žádnou terapii v cyklu nevynechali, ať se vyhneme nepříjemnostem a zbytečnému zacyklení.

Pokud se terapie nekoná z důvodu, který je na mé straně, všechny obdržené zálohy klientů se přelívají na jiný termín, nevrací se zpět . Náhradní termín nabídnou hned, jakmile to bude možné. Tuto nabídku (jiný termín terapie) může klient využít v průběhu 6ti měsíců od termínu mnou zrušené akce.

7dní před terapií se s vaší účastí 100% počítá a stáváte se nepostradatelným členem terapeutické skupiny. Pokud jste do skupiny přijat/a jen pár dní před samotnou terapií, následné storno Vás bude stát zálohu. Pokud tedy není nenadálý problém skutečně vážný, bylo by vhodné, s přihlédnutím k celé skupině, aby jste se na terapii dostavil/a i navzdory překážkám, jelikož je na terapii pozván pouze omezený počet lidí a každý hraje klíčovou úlohu ve skupině. Děkujeme za pochopení.

Kompletní informace k pořádání terapie, včetně adresy a toho, co si máte vzít, se přihlášení dozví 5- 7 dní před terapií emailem. Email mi obratem potvrďte, prosím, a zašlete své telefonní číslo, a případné dotazy. Věnujte pozornost informačnímu emailu.

Doplatek za terapii se platí na místě, v průběhu terapeutického dne a je pouze v korunách. Platí i pro zahraniční klienty.

Každý absolvent terapie má v ceně terapie také výstupní konzultaci. Ta probíhá online chatem (psanou fomou) na Facebooku nebo na Skype, a trvá 20-60min dle potřeby. Hlásit se na ni můžete po uplynutí doby 21dní od terapie, ideálně ještě než navážeme v další terapii. Je důležité se mít v přátelích, napište mi, přidám si vás. Můj profil je Deník Natálie Tothové. Váš profil musí obsahovat celé Vaše jméno a fotografii. Výstupní konzultace slouží pro ujasnění informací z terapie, připomínka technik, podpora a vedení i v období po terapii a zodpovím vám otázky, které se mohou v období integrace objevit.  Výstupní konzultace jsou velmi přínosné, jelikož se mnou můžete probrat vše, co se vám právě honí hlavou a vždycky vás podržím.

Výstupní konzultace probíhají jednoduchou psanou formou, a k textu se můžete libovolně vracet.

Terapie hrou trvají 8- 9h s přestávkami. Během terapií je dobré kvalitně jíst a pít. Zakázáno je pít alkohol a nebo požívat omamné či tlumící látky v den terapie a 3 dny po terapii.

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com