Deník Natálie Tothové

Ihned mne o tom informujte smskou na telefon 778 06 12 12 s celým vašim jménem. Děkuji

Pakliže se terapie nebo cyklus terapií zahajuje za delší období jak 7 dní, napište mi email, že se nemůžete zúčastnit. Děkuji. 

Záloha je nevratná, přátelé, ani se nepřelívá na jiný termín. Je použita na výlohy, které se stornem nastaly. Děkuji za pochopení. 

Upozornění: 

Jakmile obdržíte potvrzenou rezervaci o cyklu terapií, budete vyzván/a zaslat zálohu za celý cyklus, tj. 5x 550kč (případně 4x 550kč) do 14ti dnů od potvrzení rezervace. Pokud tak neučiníte a z terapií se následně na poslední chvíli odhlásíte emailem nebo smskou (tj. minimálně 7 dní před terapií), platíte pokutu ve výši záloh, tj. 5x 550kč a zasíláte do 3 pracovních dní od zahájení první terapie z cyklu, na který jste se původně hlásil/a. V případě, že tuto podmínku nesplníte, nemohu Vám v budoucnu poskytnout žádnou službu (konzultaci, poradenství, terapii, Velkou akci).  Děkuji za pochopení.

Pokud se terapie nemůžete zúčastnit a informujete mne o tom nejméně 24h před terapií, platíte pokutu ve výši ceny terapie, tj. 3050 kč do 9ti pracovních dní od termínu proběhlé terapie. Opět- pakliže tuto podmínku zájemce o terapii nesplní, naše budoucí spolupráce nebude možná v žádném ohledu. K terapii je nutné přistupovat zodpovědně a s respektem ke všem zúčastněným. Děkuji za pochopení.

Lidé, kteří se neomluví, že nemohou na terapii přijet, z jakýchkoliv důvodů, nebudou moci čerpat z žádné mé nabídky a služeb. Velmi si cením slušného vystupování, a slušnost je také podmínka, kterou od mých budoucích i stávajících klientů požaduji. Děkuji za pochopení.

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com