Deník Natálie Tothové

Online psané konzultace se těší již 9 let velkému zájmu. probíhaí psanou formou na soukromém chatu FB profilu Deník Natálie Tothové. Ověřte si, prosím, zda jsme v přátelích. Objednávku zasílejte emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena Online konzultace je 219 Kč a zasílá se před konzultací na účet s celým vašim jménem, č.ú. obdržíte po potvrzení emailem.

Konzultace trvá 20- 60min, probíhá jednoduchou psanou formou - otázka/odpověď. Na tuto konzultaci se není třeba nijak zvlášť připravovat, zařiďte si však po dobu konzultace nerušený prostor a nepožívejte před ani během konzultace žádný alkohol ani tlumící látky.

Prosím, nezasílejte mi své slohové práce o vašem problému předem. Na vše se doptám na místě. Většinou mi stačí pár informací-faktů.
Pokud smluvený termín promeškáte, vaše platba propadá. Můžete se objednat na jiný termín. Psaná konzultace má výhodu v tom, že si v sobě člověk naučí srovnávat informace tak, aby "mluvil" přímo k věci. 

K psaném konzultaci se můžete libovolně vracet a čerpat dlouhou dobu z informací tam obsažených.

Jakmile jste připraven/a ve smluvený termín, napište mi jako první. Vždy čekám na zprávu od klienta, teprve pak reaguji. Děkuji a těším se. 

© 2016-2019 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com