Deník Natálie Tothové

První terapie v cyklu: SEBEREFLEXE  a souvislosti

Uděláme si rozbor naší emoční zralosti, zmapujeme naše silné a slabé stránky, podíváme se na vlivy, které nás utvářejí a ovlivňují, zmapujeme karmickou zátěž, dozvíme se, zda jdeme svou Cestou správně anebo žijeme Plán B. Zjistíme ústřední téma svého života, které je také životní výzvou a podíváme se na případné překážky, které nám brání učit se, růst a důvěřovat sobě a životu. Prohloubíme schopnost sebe-reflexe a něco nového se naučíme.

Druhá terapie v cyklu: PORODNÍ TRAUMA a dětství

Početí, prenatál, porod a období šestinedělí je velmi důležité období nejen pro Ženu-Matku, ale zejména pro dítě. Mnozí z nás žijí ve vleku svého porodního traumatu a nežijí svůj vlastní život ani potenciál, neboť na to nemají sílu a chybí jim sebedůvěra. Zaměříme se na úzké vztahy v rodině- táta, máma, sourozenci, nenarozené děti a vyzvedneme si z tohoto období svou zablokovanou energii, která nám chyběla v dospělosti.

Třetí terapie v cyklu: DOSPÍVÁNÍ a identita

O pubertě se říká, že je to postrach rodičů, nastává období zmatku, chaosu a neporozumění, mladý člověk se hledá a velmi znatelně ukazuje svým rodičům, co ve své roli nezvládli, kde pochybili. Přichází vzdor, hledání ideálů, touha někam patřit- mít svou partu, první cigareta, alkohol, drogy a první sex. Kdo pochopil důležitost tohoto období, dokáže v tomto náročném období svého života uvidět více, než jen akné a konflikty...

Čtvrtá terapie v cyklu: BOLEST ženy / muže

Každý člověk má svá zranění a tato zranění nevyléčí čas ani zdaleka, bohužel. 
V rámci vztahů máme zraněné srdce z nešťastné lásky, ze zklamání, z rozchodu našich rodičů či z našeho vlastního rozvodu anebo ze ztráty našeho dítěte. Důsledkem toho se naše srdce zablokuje a tlačí člověka do spodních vrstev, kde je utrpení, bolest, nepochopení a prázdnota. Ženy pak trpí cystami, myomy nebo neplodností či opakovanými potraty, rakovinou děložního čípku nebo prsou, poporodním traumatem, či jsou nuceny odevzdat svou dělohu na operačním sále. Mnoho žen se cítí být sexuálně neuspokojené a nepochopené, proto odmítají sex, bojí se těhotenství a porodu. Muži trpí rakovinou prostaty, mají úniky ze vztahu a cítí se nenaplnění či odmítaní. Pojďme se ponořit do oblasti našeho podbřišku a naslouchejme chvíli našim orgánům, a uzdravme naše srdce, abychom mohli vystoupat výše. 

Pátá terapie v cyklu: TRÉNINK EMOČNÍ INTELIGENCE

V každé terapii se naučíte nějaké postupy a techniky, dozvíte se plno nových věcí. 
V rámci tohoto dne si vše zopakujeme, zodpovíme případné otázky, budeme si sdílet jak se vám daří procházet změnami, které vám cyklus nastartoval. Naučené techniky a postupy v rámci hravých zadání naroubujeme na konkrétní příklady ze života a zkusíme si několik emočně inteligenčních her a zadání, kde si budeme moci zmapovat, jak jsme na tom se sebereflexí a v reagování.

Šestá terapie v cyklu: DUŠE VZTAHU

Předchozí terapie probíhají v uzavřené skupině. Duše vztahu je zážitková akce o vztazích a partnerství, která je otevřená a mohou se jí zúčastnit také vaši rodinní příslušníci, partneři a kamarádi. Formou her a různých zadání mapujeme své vztahy a slabá místa, pojmenováváme si překážky a rozšiřujeme obzory vedoucí k vyřešení aktuálních partnerských nebo vztahových problémů a krizí. Den plný Aha momentů a vrácení se do lásky a vzájemnosti.  

Rezervace cyklu terapií: Brno

Předmět
Neplatný vstup

Jméno a Příjmení(*)
Prosím zadejte Jméno a Příjmení

Email(*)
Prosím zadejte Váš e-mail

Napište mi, prosím, co vás na terapie přivádí, jak jste na sobě doposud pracoval/a, a jaký je váš Záměr - co si z terapií chcete odnést. Máte nějaký dotaz? Napište ho sem:
Záměr(*)
Prosím zapište několik slov Vašeho záměru

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2018 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD web desing

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com