Deník Natálie Tothové

Do jaké míry vás ještě ovládá minulost, nezpracované události a ego? Umíme vytěžit ze svých životní lekcí a zkušeností 100% užitku? Myslíte, že záleží na diplomech, které jste za život nastřádali? A co emoční zralost, jde ji někde nastudovat? Emoční zralost přichází jako moudrost, ta nemá s dosaženým vzděláním co dělat. Jistě kolem sebe najdete plno lidí, kteří se i navzdory svému věku stále chovají poněkud nezrale, dětinsky, nezodpovědně a povrchně... 

A naopak najdete také lidi, který jsou zralí, vnitřně silní, emočně stabilní a pokorní k sobě, k druhým a k životu jako takovému. 

Do jaké míry vás ještě ovládá minulost, nezpracované události a ego?

TEST EMOČNÍ ZRALOSTI obsahuje 100 otázek a přijde vám po objednávce emailem. Po vypracování obdržíte výsledky vaší emoční zralosti v číslech a dostanete prostor pro vaše konkrétní otázky. Na vyplnění máte libovolně dlouho, nejméně však 24h. Testy vás nijak nezavazují k další spolupráci.

Testy si objednávejte pouze pro svou potřebu, přátelé. Nedávejte testy někomu jako dárek. Na práci ve vzpomínkami musí být člověk otevřen a naladěn, pokud někomu testy vnutíte, mohlo by to mít na dotyčného ne zrovna pozitivní dopad. Berte ohledy :-)

Než se pustíte do objednávky, ráda bych vás upozornila na dvě důležité věci:

  • Váš email musí obsahovat alespoň vaše jméno nebo příjmení, pro mou lepší orientaci.
  • Ujasněte si svůj Záměr, s čím do Testů jdete. Stačí 1 věta. Budu se na ni ptát v závěru.

Cena je 601 Kč / 24 € 

Objednávka: Test Emoční zralosti

Jméno a Příjmení(*)
Prosím vyplňte Vaše jméno a příjmení

Email(*)
Prosím uveďte Vaší e-mail adresu

Váš záměr(*)
Prosím vyplňte toto pole

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2019 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com